Latviski
 
По русски
 
Kurjers, kas pārspēj laiku...
67331010
27019314
TĀLRUŅI KURJERA IZSAUKŠANAI

Līgumi un garantijas

Ar pastāvīgajiem klientiem mēs slēdzam sadarbības līgumus. Pastāv iespēja arī strādāt ar garantijas vēstuli. Šajos gadījumos klientam ir iespēja veikt pasūtījumus ar pēcapmaksu. Var norēķināties arī ar skaidru naudu, šādā gadījumā mēs pretī izsniedzam stingrās uzskaites kvīti.

Lai noslēgtu līgumu, sazinieties ar mums vai arī aizpildiet kontaktformu, un mēs sazināsimies ar jums.

Sūtījumus nogādājam no rokas rokās. Ja kurjeram rodas problēmas sasniegt norādīto sūtījuma saņēmēju, mēs vienmēr sazvanīsimies ar klientu, lai kopīgi izlemtu, kā rīkoties tālāk. Sūtījums nekad netiks ievietots pastkastītē vai atstāts kādā citā vietā, ja vien par to iepriekš nebūsim vienojušies ar klientu.

Velo un motokurjeri sūtījumus pārvadā, izmantojot speciāli šim nolūkam ražotas ūdensnecaurlaidīgas kurjeru somas.

Saņemot un nododot sūtījumu, kurjers aizpilda speciālu pavadzīmes formu, kurā parādās gan saņēmēja un nosūtītāja nosaukums, gan sūtījuma pieņemšanas un nodošanas laiks, nosūtītāja un saņēmēja paraksts. Šis dokuments kalpo par piegādes apliecinājumu.

Esam saņēmuši Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisijas atļauju Nr.P30113 pasta pakalpojumu sniegšanai. Satiksmes Ministrijā esam noformējuši transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas caurlaidi.

.